2Bd City Stay Moments From Tower Bridge

  • Gratis parkeren

2Bd City Stay Moments From Tower Bridge Londen appartement ligt in het woongebied van Londen, binnen 6 minuten te voet van Bridge Theatre. Gasten zullen zeker profiteren van hogesnelheidstoegang tot het internet en privéparkeren in dit appartement, dat zich in de Bermondsey wijk van de stad bevindt.

De accommodatie heeft 2 slaapkamers. Gasten van 2Bd City Stay Moments From Tower Bridge appartementen zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger.

Dit appartement is voorzien van een complete keuken.

Dit appartement ligt binnen 3 km afstand van de London Eye en binnen 7 km afstand van het Victoria & Albert Museum. Dankzij de eersteklas locatie van 2Bd City Stay Moments From Tower Bridge appartement ligt de Tower Bridge op slechts 7 loopminuten verderop. Deze accommodatie bevindt zich binnen 4 km afstand van het British Museum. Het appartement ligt binnen 10 minuten loopafstand van het metrostation London Bridge en op 10-minuten rijden van het treinstation London Marylebone.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near 2Bd City Stay Moments From Tower Bridge Londen
Lovely 2Br By London Bridge , Shad Thames
Mobiele prijsaanbieding

Lovely 2Br By London Bridge , Shad Thames

8.6
Fantastisch 7 beoordelingen
279 m van de accommodatie
USD 583 USD 525
per nacht
London Bridge, Borough Market
Mobiele prijsaanbieding

London Bridge, Borough Market

9.3
Schitterend 3 beoordelingen
457 m van de accommodatie
USD 380 USD 342
per nacht
1 Bed Flat, In Heart Of London, 5 Min From Shard
Mobiele prijsaanbieding

1 Bed Flat, In Heart Of London, 5 Min From Shard

740 m van de accommodatie
USD 233 USD 210
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • Internet toegang

    Parkeergelegenheid

    • Gratis parkeren

    In de kamers

    • Verwarming

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors
    Veelgestelde vragen
    • Waar is 2Bd City Stay Moments From Tower Bridge appartement te vinden?
      2Bd City Stay Moments From Tower Bridge appartement is in de Southwark wijk van de stad gesitueerd, op zo'n dan 10 minuten rijden van de London Eye.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van 2Bd City Stay Moments From Tower Bridge appartement?
      Populaire plekken in de buurt van 2Bd City Stay Moments From Tower Bridge appartement zijn onder andere het British Museum, de London Eye, het Victoria & Albert Museum.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van 2Bd City Stay Moments From Tower Bridge appartement?
      2Bd City Stay Moments From Tower Bridge appartement biedt privéparkeren voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van 2Bd City Stay Moments From Tower Bridge appartement?
      Restaurants in de buurt van 2Bd City Stay Moments From Tower Bridge appartement zijn onder andere Aqua Shard en The Cat & Cucumber Cafe restaurants, gelegen op ongeveer 8 minuten lopen.
    • Wordt internet in 2Bd City Stay Moments From Tower Bridge appartement aangeboden?
      Ja, 2Bd City Stay Moments From Tower Bridge appartement biedt hogesnelheidstoegang tot het internet.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    2Bd City Stay Moments From Tower Bridge Londen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten